درباره مجله دیجیتال عصر گویش

مجله دیجیتال عصر گویش یک رسانه‌ی آنلاین با موضوع فناوری است که در زمستان سال ۱۳۹۴ توسط شرکت عصر گویش پرداز ایجاد شد. تیمی از کارشناسان و افراد متخصص در حوزه‌های فناوری، محصولات دیجیتال، هوش مصنوعی و بازی‌های کامپیوتری، در مجله دیجیتال عصر گویش دور هم آمده تا بهترین و کامل‌ترین مرجع اخبار و مقالات این حوزه را در اختیار کاربران قرار دهد.
مجله دیجیتال عصر گویش از فناوری‌های پیش رو می‌گوید، از دانش فراسوی امروز و از سرگرمی‌هایی که می‌تواند سبک زندگی آینده‌ی ما را بسازد. مجله دیجیتال عصر گویش راهنمایی است برای آینده. آینده‌ای که در آن گجت‌های عجیب‌و‌غریب، خودروهای بدون راننده و پرینترهای سه‌بعدی به بخشی از سبک زندگی ما تبدیل شده‌اند؛ فردایی که در آن فضا دیگر آن‌قدر دور نیست و سرگرمی‌های آدم‌ها از مرزهای تخیل عبور کرده. مجله دیجیتال عصر گویش دستورالعملی است برای روبرویی با پیچیدگی‌های آینده. ما با نگاهی متفاوت و دوستانه، شما را در مسیر فردایی بهتر همراهی خواهیم کرد.
حالا ما این‌جاییم. آمده‌ایم فردا را آغاز کنیم.

استفاده از مطالب مجله دیجیتال عصر گویش‌ فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت به شرکت عصر گویش پرداز تعلق دارد.